Formy nauki

Oferujemy cztery formy nauki języka:

Zajęcia grupowe

Standardowo oferujemy kursy w małych grupach liczących od 6 do 8 osób lub większych od 9 do 12. Zajęcia grupowe polecamy wszystkim, którzy nastawieni są na komunikację, a ze współpracy czy rywalizacji z innymi potrafią czerpać motywację, inspirację, a co za tym idzie czynić stopniowe postępy. Miła atmosfera na zajęciach w przyjaznym sobie gronie ludzi zmierzających do tego samego celu, a do tego kawa czy herbata na pewno sprawią, że nauka stanie się przyjemnością, a poznani ludzie dobrym towarzystwem na spotkania nie tylko z językiem. W grupie na jednym poziomie wiekowym i językowym naprawdę można się nauczyć mówić w obcym języku!
 

"One 2 One" czyli zajęcia indywidualne

Ich niewątpliwą zaletą jest całkowita indywidualizacja. Lektor w pełni dostosowuje się do potrzeb, możliwości percepcyjnych i organizacyjnych słuchacza. Sami Państwo decydujecie o tempie pracy, stosowanych metodach, ulubionych ćwiczeniach, a wyłączność daje wam nieporównywalną z jakąkolwiek inną formą czy metodą nauki szanse mówienia i słuchania. Mogą to być konwersacje – i Państwo wybieracie tematy rozmów, mogą być piosenki, ale po co słuchać Spice Girls skoro ich nie znosicie? A może wolniej przyswajacie gramatykę? To też nie problem, bo nie peszy Was grupa i odważniej poprosicie o ponowne wyjaśnienie.

"Doubelki" czyli zajęcia w parach.

Małżeństwo, para, partnerzy w biznesie, kumple z pracy, a może tylko znajomi na tym samym poziomie znajomości języka? To oferta właśnie dla Was! Zachęcamy do tej mniej docenianej, choć nie wiadomo czy słusznie, formy. Taka forma to niewątpliwa oszczędność gdyż koszt lekcji rozkłada się na dwie osoby przy niesłabnącej efektywności. W dalszym ciągu lektor całość uwagi koncentruje na danym słuchaczu ( przecież nie mówią dwie osoby jednocześnie), szybko wychwytuje błędy, na bieżąco koryguje i monitoruje pracę. Jednocześnie taka forma stwarza okazje naturalnej interakcji; wymiany informacji, negocjowania, przekonywania. Bardzo autentyczna sytuacja jak na warunki nauki w sztucznym środowisku, jakie tworzy kurs językowy w rodzimym kraju.

VIPy 

To  propozycja zajęć dla kadr menedżerskich, biznesmenów, osób mało dyspozycyjnych, które nie mogą pozwolić sobie na z góry narzuconą regularność zajęć. Proponujemy, więc zajęcia indywidualne w naszej siedzibie lub dojedziemy do Państwa siedziby, mieszkania czy domu. W pełni dostosujemy się do Państwa terminów i godzin. Nauka języka będzie możliwa nawet dla najbardziej zapracowanych, bo wykażemy się pełną elastycznością. Program nauki również jest zindywidualizowany